Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
"Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy. Dzień zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich. Dzień, który już każdy z nas zna  od kołyski".

"Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy. Dzień zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich. Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski".

Warszawa 03.01.2019

Boże Narodzenie - to czas spotkań przy wigilijnym stole, wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem oraz wydobywanie z serca tego, co najważniejsze i najpiękniejsze w życiu. Coroczną tradycją naszej szkoły jest spektakl bożonarodzeniowy. W tym roku młodzi SKOwicze Jedynki przygotowali dla społeczności szkolnej nowoczesną interpretację narodzin Chrystusa.

21 grudnia  młodzi aktorzy w specjalnie przygotowanych kostiumach, w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili sceny narodzin Chrystusa w nowatorskiej postaci. Jasełkowa pantonima wprowadziła wszystkich w iście świąteczny nastrój.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania