Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Kozłowie
"1050 rocznica chrztu Polski"- podsumowanie projektu

"1050 rocznica chrztu Polski"- podsumowanie projektu

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Kozłowie
Warszawa 01.06.2016

Podsumowanie działań projektowych, w których uczestniczyło 55 uczniów Gminnego Zespołu Szkół w Kozłowie, odbyło się 24 maja br. w niedawno oddanym do użytku nowoczesnym budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Kozłowie.

Patronat nad przedsięwzięciem objął Wójt Gminy Kozłów - Jan Zbigniew Basa, a gościem honorowym uroczystości był prof. dr hab. Jerzy Rajman z Instytutu Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Znany mediewista wygłosił wykład, w którym odkrył przed słuchaczami nieznane dotychczas fakty z historii Polski średniowiecznej. Swą obecnością uświetnili spotkanie przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, proboszcz parafii Kozłów, dyrektorzy placówek kulturalno-oświatowych, oddziału banku KBS oraz rodzice uczniów. (A. Borek)

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania