TalentowiSKO
pomagamy Twojemu dziecku
odkrywać swoje talenty

TalentowiSKO to Program dedykowany dla wszystkich uczniów niezależnie od wieku. Przewiduje promocję wiedzy zarówno wśród dzieci ze szkół podstawowych, jak i młodzieży przygotowującej się do matury. Program został skonstruowany tak, aby jego uczestnicy mogli odkrywać swoje talenty, rozwijać je i dzięki temu osiągać sukces.

Co zyska Twoje dziecko, biorąc udział w Programie?

Dlaczego powstał Program TalentowiSKO?

W programie edukacyjnym dla szkół podstawowych nie ma przedmiotu, który wprowadzałby dzieci i młodzież w świat przedsiębiorczości. Dopiero uczniowie szkół średnich mają szansę zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z ekonomią, finansami i zasadami funkcjonowania gospodarki wolnorynkowej. My wiemy, że ta wiedza jest kluczowa, aby już od najmłodszych lat kształtować dobre nawyki w zakresie finansów i przedsiębiorczości. Dlatego powstał Program TalentowiSKO. Ma on być źródłem wiedzy na temat przedsiębiorczych postaw dla dzieci i młodzieży. Chcemy dać uczniom szansę na wcześniejsze wypracowanie nawyków systematycznego oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi.

Chcemy przekonać Was, że warto uczyć dzieci podstaw finansów, dlatego przygotowaliśmy kilka argumentów. Wiedza z tego obszaru:

W ramach Programu TalentowiSKO

Jakie zakładki można znaleźć na stronie TalentowiSKO.pl?

Pamiętajcie, że warto rozwijać w dziecku talenty. Jak to robić? Podpowiadamy…

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat Programu TalentowiSKO? Zajrzyjcie do zakładki O programie.