TalentowiSKO
wspieramy Twoje dziecko
w rozwijaniu talentów

TalentowiSKO to Program kierowany do uczniów w każdym wieku, od szkoły podstawowej po maturzystów. Program został przygotowany tak, żeby uczniowie odkryli w sobie talenty, rozwijali je i przekuli w swój życiowy sukces.

Co dzięki Programowi zyskuje Twoje dziecko?

Program:

Dlaczego chcemy, aby Twoje dziecko brało udział w Programie?

Bardzo ważne jest, aby dobre nawyki w zakresie finansów i przedsiębiorczości były kształtowane w dzieciach już od najmłodszych lat. Obecnie sytuacja wygląda jednak tak, że zakres nauczania w szkołach podstawowych nie uwzględnia zajęć z przedsiębiorczości, a program dotyczący tej tematyki w szkołach ponadpodstawowych nie dostarcza uczniom praktycznej wiedzy. Stąd zrodziła się idea realizacji programu edukacyjnego TalentowiSKO. Jest on doskonałym sposobem na uzupełnienie tych braków i wypracowanie wśród dzieci i młodzieży umiejętności systematycznego oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi.

Dlaczego jest to tak ważne?

Ponieważ poznając podstawy finansów, dziecko:

Strona TalentowiSKO.pl, zawiera zakładki dedykowane uczniom: WiadomościSKO (informacje o Programie), OpowieściSKO (opowieści o tym skąd wzięły się pieniądze, jak je oszczędzać), OsobistościSKO (opowieści o sławnych ludziach, którzy osiągnęli sukces), BlogowiSKO (zakładka tworzona przez uczestników programu, na której znajdą się prace uczniów, zdjęcia klas, szkół, uczniów)

Warto wiedzieć

Jak rozwijać w dziecku talenty i aktywność?

Więcej informacji na temat Programu TalentowiSKO znaleźć można w zakładce Czym jest TalentowiSKO i Q&A.