Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Usypmy razem Górę Grosza!!!

Usypmy razem Górę Grosza!!!

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Warszawa 09.11.2015

Zapraszamy do usypania „Góry Grosza” w naszej szkole.

To już XVI edycja akcji organizowanej przez towarzystwo „Nasz Dom”, w którą jak co roku włączacie  się z wielkim poświęceniem. 

Celem akcji "Góra Grosza", której  XVI edycja odbędzie się w dniach od 24 listopada do 4 grudnia 2015 roku, jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Szczegółowe informacje na stronie: http://towarzystwonaszdom.pl/gora-grosza/

Ogłaszamy również międzyklasową rywalizację:  klasa, która zbierze najwięcej pieniążków, otrzyma w nagrodę wybrany przez siebie dzień bez pytania!!!

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

18.02.2018
Nasi uczniowie, rodzice i znajomi zaangażowali się w głosowanie na Naukową Stację Zabaw głosząc hasło "Nie pal śmieci, dbaj o dzieci".
Więcej Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

Wystawa numizmatyczna

18.02.2018
W lutym zorganizowaliśmy wystawę monet i banknotów. Uczniowie mogli oglądać pieniądze pochodzące z początku XX wieku oraz z czasów PRL.
Więcej Wystawa numizmatyczna

szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

18.02.2018
Dnia 12.01.2018 r. rozstrzygnięty został szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy Pożarom”. Do konkursu wpłynęły 22 prace, w kategorii wiekowej : uczniowie kl. I-III SP. Prace Sebastiana Czarnuch z klasy I a, Błażeja Augustyniak klasa III a, Amira Abu Hameda klasa IIIa, Marysi Kowalów klasa Ib i Akrama Abu Hameda z klasy Ib zakwalifikowały się do dalszego etapu.
Więcej szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego

18.02.2018
W klasach I-III SP w został ogłoszony szkolny konkurs na „Najciekawszy słowniczek obrazkowy z języka angielskiego”. Przedmiotem konkursu było wykonanie słowniczka obrazkowego na jeden wybrany temat, w formie książeczki.
Więcej konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego