Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
TOLERANCJA...

TOLERANCJA...

Warszawa 16.10.2015

Spektakl dla uczniów klas IV - VI

W dniu 9 października 2015 roku gościliśmy w naszej szkole Teatr Edukacji i Profilaktyki Maska, który przedstawił uczniom spektakl pt. Tolerancja i szacunek. Przedstawienie ukazało w zabawny sposób problem dzieci i nastolatków związany z nieodpowiedzialnym zachowaniem i brakiem tolerancji.

Uczniowie poznali problematycznego chłopca i jego koleżankę Jagodę. Bohaterka, obserwując zachowanie kolegi, próbuje z pomocą pedagoga wyciągnąć go z trudnej sytuacji, w jakiej się znalazł. Dodatkowym plusem spektaklu było zaangażowanie przez aktorów widzów- uczniów - do gry teatralnej.
Widowisko obejrzeli uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Babci i Dziadka

20.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd do teatru

20.02.2018
W poniedziałek 20 listopada wyjechaliśmy na przedstawienie ,,Ten obcy''. Spektakl odbył się w Teatrze Kameralnym w Lublinie.
Więcej Wyjazd do teatru

Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

20.02.2018
10 listopada 2017 roku uczniowie klasy I oraz VI i VII zaprosili kolegów i koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i szanownych gości w osobach: Pani Anny Olech-Bartoń - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy i Pani Teresy Zych -Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy do udziału w pięknej uroczystości.
Więcej Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

Śniadanie daje moc

20.02.2018
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Więcej Śniadanie daje moc