Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
TESTY ZAINTERESOWAŃ

TESTY ZAINTERESOWAŃ

Warszawa 16.10.2016

Poznajemy siebie.

W bieżącym roku szkolnym test pisało 118 uczniów, co stanowi 87% wszystkich gimnazjalistów. Zawarte w teście 94 wypowiedzenia pozwoliły uczniom na zobrazowanie własnych zainteresowań w obrębie ośmiu grup tematycznych i środowiska. Sporządzone na ich podstawie wykresy mogą stanowić pomoc dla wychowawców i uczących, ale przede wszystkim, samodzielne odczytanie wyniku testu to wskazówka dla piszącego, gdyż uzmysławia mocne i słabe strony, jeżeli uczeń w teście był „sam ze sobą” szczery, to ma wspaniały obraz samego siebie.                                           

    W bieżącym roku szkolnym , jak co roku, wyniki testów stanowią podstawę do zaproszenia do gry w „Chłopską Szkołę Biznesu” . Zaproszonych zostanie 72 uczniów, co stanowi 61% wszystkich piszących. Podstawą do zaproszenia jest wiedza o sobie samym. Cóż to znaczy? – na 84 zdania, uczeń udziela jednej z trzech odpowiedzi : słuszne, niesłuszne, nie wiem. Im mniej zaznaczeń nie wiem, tym większa wiedza o sobie.

                                 Piszącym test dziękujemy za udział, a zaproszonym do gry życzymy jak co roku, wspaniałej zabawy.!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Babci i Dziadka

20.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd do teatru

20.02.2018
W poniedziałek 20 listopada wyjechaliśmy na przedstawienie ,,Ten obcy''. Spektakl odbył się w Teatrze Kameralnym w Lublinie.
Więcej Wyjazd do teatru

Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

20.02.2018
10 listopada 2017 roku uczniowie klasy I oraz VI i VII zaprosili kolegów i koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i szanownych gości w osobach: Pani Anny Olech-Bartoń - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy i Pani Teresy Zych -Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy do udziału w pięknej uroczystości.
Więcej Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

Śniadanie daje moc

20.02.2018
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Więcej Śniadanie daje moc