Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
"SZUKAMY MŁODYCH TALENTÓW "

"SZUKAMY MŁODYCH TALENTÓW "

Warszawa 19.06.2016

Zawody sportowe dla uczniów klas I - III

W dniu 15.06.2016r. uczniowie kl. I-III wzięli udział w zawodach sportowych „Szukamy młodych talentów”. Nasi uczniowie uczestniczyli we wszystkich konkurencjach zdobywając czołowe miejsca. Zanotowaliśmy na swoim koncie następujące sukcesy:

drużynowo ( turniej piłki nożnej chłopców ) -I miejsce, ( turniej piłki nożnej dziewcząt)- II miejsce. Bieg sztafetowy chłopców- III miejsce, bieg sztafetowy dziewcząt- III miejsce. W konkursach indywidualnych: rzut piłką lekarską – I miejsce, bieg w worku- III miejsce, tor przeszkód- I miejsce. Uczniowie zdobyli puchary dla szkoły, a medale dla siebie.

Gratulujemy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Babci i Dziadka

20.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd do teatru

20.02.2018
W poniedziałek 20 listopada wyjechaliśmy na przedstawienie ,,Ten obcy''. Spektakl odbył się w Teatrze Kameralnym w Lublinie.
Więcej Wyjazd do teatru

Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

20.02.2018
10 listopada 2017 roku uczniowie klasy I oraz VI i VII zaprosili kolegów i koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i szanownych gości w osobach: Pani Anny Olech-Bartoń - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy i Pani Teresy Zych -Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy do udziału w pięknej uroczystości.
Więcej Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

Śniadanie daje moc

20.02.2018
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Więcej Śniadanie daje moc