Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Super konkurs dla uczniów!

Super konkurs dla uczniów!

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Warszawa 29.04.2016

Nowy pasjonujący konkurs "Fundusze Europejskie - Zaprojektuj swoją przyszłość!"

Wzięliśmy udział w nowym pasjonującym konkursie Fundusze Europejskie - Zaprojektuj swoją przyszłość! Skierowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego.

Biorąc udział w konkursie przekonaliśmy się, że temat Funduszy Europejskich może być ciekawą przygodą, która pozwoliła Nam na nowo odkryć województwo podkarpackie przez pryzmat projektów unijnych. Przy okazji  mamy szansę wygrać wspaniałe nagrody: konsole do gry Xbox One, tablet Samsung Galaxy, telefon Huawei i wiele innych niespodzianek. Wśród nagród specjalnych jest wycieczka do Brukseli na zaproszenie Tomasza Poręby posła do Paramentu Europejskiego, wizyta drużyny siatkarzy Asseco Resovia w ńaszej szkole oraz warsztaty ze znanymi artystami: rysowniczką komiksów, twórcą gier i dźwiękowcem gwiazd.

Zadania konkursowe były proste:

  • Dla uczniów szkół podstawowych - narysuj komiks o Funduszach Europejskich
  • Dla uczniów szkół gimnazjalnych - napisz tekst piosenki o Funduszach Europejskich

Gotowe prace konkursowe wraz z wypełnionymi i podpisanymi formularzami zgłoszeniowymi przesłaliśmy na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, Departament Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym,  z dopiskiem: „Fundusze Europejskie – Zaprojektuj swoją przyszłość.”

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY POWODZENIA!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

18.02.2018
Nasi uczniowie, rodzice i znajomi zaangażowali się w głosowanie na Naukową Stację Zabaw głosząc hasło "Nie pal śmieci, dbaj o dzieci".
Więcej Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

Wystawa numizmatyczna

18.02.2018
W lutym zorganizowaliśmy wystawę monet i banknotów. Uczniowie mogli oglądać pieniądze pochodzące z początku XX wieku oraz z czasów PRL.
Więcej Wystawa numizmatyczna

szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

18.02.2018
Dnia 12.01.2018 r. rozstrzygnięty został szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy Pożarom”. Do konkursu wpłynęły 22 prace, w kategorii wiekowej : uczniowie kl. I-III SP. Prace Sebastiana Czarnuch z klasy I a, Błażeja Augustyniak klasa III a, Amira Abu Hameda klasa IIIa, Marysi Kowalów klasa Ib i Akrama Abu Hameda z klasy Ib zakwalifikowały się do dalszego etapu.
Więcej szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego

18.02.2018
W klasach I-III SP w został ogłoszony szkolny konkurs na „Najciekawszy słowniczek obrazkowy z języka angielskiego”. Przedmiotem konkursu było wykonanie słowniczka obrazkowego na jeden wybrany temat, w formie książeczki.
Więcej konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego