Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
SUKCESY PLASTYCZNE!

SUKCESY PLASTYCZNE!

Warszawa 08.02.2018

"Jan Paweł II w gronie Świętych".

W organizowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rabie Wyżnej konkursie Jan Paweł II w gronie świętych, aż dwie klasy naszej szkoły zdobyły najważniejszą pierwszą nagrodę. Klasa V A reprezentowana przez Patrycję SendorWiktorię Ziobro i Patrycję Majchrowicz wykonała zwycięską laurkę dla św. Rity, a zespół w składzie: Artur Żegleń,Justyna SołtysKasia Niedźwiedź i Kuba Bednarczyk wykonali profesjonalny film o życiu i działalności św. Jana Bosko. Obydwie klasy otrzymały dofinansowanie do szkolnych wycieczek. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Babci i Dziadka

20.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd do teatru

20.02.2018
W poniedziałek 20 listopada wyjechaliśmy na przedstawienie ,,Ten obcy''. Spektakl odbył się w Teatrze Kameralnym w Lublinie.
Więcej Wyjazd do teatru

Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

20.02.2018
10 listopada 2017 roku uczniowie klasy I oraz VI i VII zaprosili kolegów i koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i szanownych gości w osobach: Pani Anny Olech-Bartoń - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy i Pani Teresy Zych -Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy do udziału w pięknej uroczystości.
Więcej Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

Śniadanie daje moc

20.02.2018
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Więcej Śniadanie daje moc