Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Śladami BoGUSława

Śladami BoGUSława

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Warszawa 10.10.2016

Projekt „Śladami BoGUSława - warsztaty i matematyczna gra miejska” organizowanego w ramach projektu „mPotęga” i dofinansowanego przez Fundację mBanku.

Trzyosobowy zespół w składzie: Przemysław Jasica, Wiktor Urjasz i Dominik Sałdan zakwalifikował się do projektu „Śladami BoGUSława - warsztaty i matematyczna gra miejska” organizowanego w ramach projektu „mPotęga” i dofinansowanego przez Fundację mBanku.
Pierwszy etap GRY to warsztaty, które odbyły się 7 października w godzinach 9-14 w sali szkoleniowej w budynku Urzędu Statystycznego w Rzeszowie przy ul. Jana III Sobieskiego 10. Na zakończenie (ostatnia godzina warsztatów) odbył się spacer po centrum miasta śladami BoGUSława. Była to okazja do zapoznania się z okolicą i jednocześnie rozgrzewka przed drugim etapem - grą miejską, która odbędzie się 21.10.2016 r. Trzymajmy kciuki za naszych kolegów z klasy III gimnazjum J.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

18.02.2018
Nasi uczniowie, rodzice i znajomi zaangażowali się w głosowanie na Naukową Stację Zabaw głosząc hasło "Nie pal śmieci, dbaj o dzieci".
Więcej Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

Wystawa numizmatyczna

18.02.2018
W lutym zorganizowaliśmy wystawę monet i banknotów. Uczniowie mogli oglądać pieniądze pochodzące z początku XX wieku oraz z czasów PRL.
Więcej Wystawa numizmatyczna

szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

18.02.2018
Dnia 12.01.2018 r. rozstrzygnięty został szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy Pożarom”. Do konkursu wpłynęły 22 prace, w kategorii wiekowej : uczniowie kl. I-III SP. Prace Sebastiana Czarnuch z klasy I a, Błażeja Augustyniak klasa III a, Amira Abu Hameda klasa IIIa, Marysi Kowalów klasa Ib i Akrama Abu Hameda z klasy Ib zakwalifikowały się do dalszego etapu.
Więcej szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego

18.02.2018
W klasach I-III SP w został ogłoszony szkolny konkurs na „Najciekawszy słowniczek obrazkowy z języka angielskiego”. Przedmiotem konkursu było wykonanie słowniczka obrazkowego na jeden wybrany temat, w formie książeczki.
Więcej konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego