Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
POMAGAMY

POMAGAMY

Warszawa 12.12.2017

Bieg Mikołajków.

6 grudnia nasza szkoła wzięła udział w Biegu Mikołajów, który został rozegrany na terenie Parku Zdrojowego w Rabce-Zdroju. Był to bieg charytatywny, gdzie głównym celem była zbiórka pieniędzy na nowy wózek inwalidzki dla 21-letniego Andrzeja, mieszkańca Rabki-Zdroju.

Udział w biegu wzięło udział 19 uczniów wraz z nauczycielem wychowania fizycznego - Małgorzatą Szaruga, która wygrała bieg w kategorii kobiet.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w akcji i dziękujemy tym, którzy się przyłączyli do akcji.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Babci i Dziadka

20.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd do teatru

20.02.2018
W poniedziałek 20 listopada wyjechaliśmy na przedstawienie ,,Ten obcy''. Spektakl odbył się w Teatrze Kameralnym w Lublinie.
Więcej Wyjazd do teatru

Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

20.02.2018
10 listopada 2017 roku uczniowie klasy I oraz VI i VII zaprosili kolegów i koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i szanownych gości w osobach: Pani Anny Olech-Bartoń - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy i Pani Teresy Zych -Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy do udziału w pięknej uroczystości.
Więcej Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

Śniadanie daje moc

20.02.2018
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Więcej Śniadanie daje moc