Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Warszawa 23.03.2016

Radośnie i wesoło.

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego pierwszy dzień wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. W tym dniu uczniowie klas I-III przywitały ten dzień inscenizacją przygotowaną przez uczniów kl. Ia i IIIa. Następnie z wychowawcami, ze słomianą kukłą przeszły barwnym korowodem przez wieś, aby pożegnać zimę i powitać wiosnę. W tym dniu w naszej szkole gościły również przedszkolaki, podziwiając  umiejętności aktorskie swoich starszych kolegów. Dzieci powróciły do swoich sal  z szerokim uśmiechem i nadzieją, że wreszcie zawita tak upragniona wiosna.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Babci i Dziadka

20.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd do teatru

20.02.2018
W poniedziałek 20 listopada wyjechaliśmy na przedstawienie ,,Ten obcy''. Spektakl odbył się w Teatrze Kameralnym w Lublinie.
Więcej Wyjazd do teatru

Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

20.02.2018
10 listopada 2017 roku uczniowie klasy I oraz VI i VII zaprosili kolegów i koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i szanownych gości w osobach: Pani Anny Olech-Bartoń - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy i Pani Teresy Zych -Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy do udziału w pięknej uroczystości.
Więcej Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

Śniadanie daje moc

20.02.2018
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Więcej Śniadanie daje moc