Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Łękach Dolnych
PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Warszawa 22.10.2015

Powitanie nowych członków społeczności szkolnej.

22 pażdziernika br. odbyło sie pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Pierwszaki pod czujnym okiem wychowawczyni przygotowali niezwykle ciekawą część artystyczną. Recytowali wierszyki i śpiewali piosenki. Dyrektor Antoni Tarza z dumą pasował najmłodszych uczniów, którzy mimo swojego zdenerwowania byli radośni i uśmiechnięci. Pod koniec uroczystości młodzi uczniowie otrzymali skromne upominki. Na uroczystości była obecna również przedstawicielka BS Pilzno - pani Marta Rak, która wręczyła pierwszoklasistom książeczki SKO z wpłaconą sumą startową  w kwocie 10 zł. Ten dzień na zawsze pozostanie w ich pamięci.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

18.02.2018
Nasi uczniowie, rodzice i znajomi zaangażowali się w głosowanie na Naukową Stację Zabaw głosząc hasło "Nie pal śmieci, dbaj o dzieci".
Więcej Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

Wystawa numizmatyczna

18.02.2018
W lutym zorganizowaliśmy wystawę monet i banknotów. Uczniowie mogli oglądać pieniądze pochodzące z początku XX wieku oraz z czasów PRL.
Więcej Wystawa numizmatyczna

szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

18.02.2018
Dnia 12.01.2018 r. rozstrzygnięty został szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy Pożarom”. Do konkursu wpłynęły 22 prace, w kategorii wiekowej : uczniowie kl. I-III SP. Prace Sebastiana Czarnuch z klasy I a, Błażeja Augustyniak klasa III a, Amira Abu Hameda klasa IIIa, Marysi Kowalów klasa Ib i Akrama Abu Hameda z klasy Ib zakwalifikowały się do dalszego etapu.
Więcej szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego

18.02.2018
W klasach I-III SP w został ogłoszony szkolny konkurs na „Najciekawszy słowniczek obrazkowy z języka angielskiego”. Przedmiotem konkursu było wykonanie słowniczka obrazkowego na jeden wybrany temat, w formie książeczki.
Więcej konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego