Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie
Nowi członkowie  naszego SKO

Nowi członkowie naszego SKO

Warszawa 07.11.2013

SKO prężnie działa w naszej szkole i do oszczędzania zaprasza przedszkole!

 Na początku roku szkolnego odbył się apel, na którym przedstawiono harmonogram działalności SKO. Później starsi uczniowie montażem słowno-muzycznym zachęcili swoich młodszych kolegów do oszczędzania. Uczniowie oddziału przedszkolnego uroczyście przyjęci zostali do grona członków SKO i otrzymali książeczki oszczędnościowe, aby mogli gromadzić na niej swoje oszczędności.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Recytatorski sukces

28.04.2016
Uczniowie klasy V i VI, którzy dobrze czują się w artystycznym wygłaszaniu utworów literackich od kilku tygodni przygotowywali się do udziału w XXVI. Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim Starachowice 2016.
Więcej Recytatorski sukces

Konkurs geologiczno-środowiskowy

28.04.2016
Oddział Świętokrzyski Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Kielcach był organizatorem etapu półfinałowego konkursu dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego pod nazwą „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Ziemia w okowach lodu”. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej na podstawie cytowanego tekstu dotyczącego okresu zlodowacenia plejstoceńskiego. W etapie szkolnym uczestniczyło trzech uczniów pod kierunkiem nauczyciela przyrody i op
Więcej Konkurs geologiczno-środowiskowy

Mali studenci

28.04.2016
Kolejny rok nasza szkoła współpracuje z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.
Więcej Mali studenci