Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
NIEZWYKŁY GOŚĆ W NASZEJ SZKOLE

NIEZWYKŁY GOŚĆ W NASZEJ SZKOLE

Warszawa 18.10.2017

Spotkanie z poetą.

Paweł Kuszczyński, poeta, krytyk literacki oraz prezes poznańskiego Oddziału Związku Literatów Polskich odwiedził naszą szkołę dnia 19 września  2017 roku.

Podczas wizyty w naszej placówce zaprezentował swoją twórczość oraz rozmawiał z publicznością. Gość potrafił zaciekawić uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum swoją poezją. Wiersze czytane przez poetę słuchało się z wielką przyjemnością, bo Pan Kuszczyński jest dobrym obserwatorem. Wie, co jest ważne, czemu warto jest poświęcić uwagę. To człowiek, który nie przestaje się zdumiewać urokiem świata, zachwycać przyrodą, muzyką, słowem..

Spotkanie odbyło się w ramach współpracy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Jana Bosko w Skawie z  Gminną Biblioteką Publiczną w Skawie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

"WARTO BEZGOTÓWKOWO"

18.02.2018
9 podczas apelu miało miejsce również uroczyste wręczenie nagród przez przez panią Magdalenę Fortuniak, przedstawiciela Banku Spółdzielczego w Miliczu za konkurs organizowany przez Warszawski Instytut Bankowości w ramach ogólnopolskiej kampanii „Warto bezgotówkowo”, która upowszechnia wiedzę o korzyściach płynących z bezgotówkowych form płatności.
Więcej "WARTO BEZGOTÓWKOWO"