Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
MYŚLĘ I WYBIERAM

MYŚLĘ I WYBIERAM

Warszawa 20.11.2016

"Ekonomia na co dzień"

Od kilku lat nasi gimnazjaliści realizują różne zadania z Programu „Ekonomia na co dzień”. Program jest prowadzony przez „Młodzieżową Fundację Przedsiębiorczości” przy współpracy Narodowego Banku Polskiego.

W tym roku gimnazjaliści przystąpili do konkursu „Potyczki Gimnazjalne 2016”, w ramach którego troje uczniów z klasy I A przeprowadziło zajęcia w klasach VI.

        Tematem zajęć było gospodarowanie środkami finansowymi. Uczniowie w grupach podejmowali wspólne decyzje finansowo- inwestycyjne, a dzięki grze uczyli się współpracy, negocjacji, kompromisu i odpowiedzialności za swoje decyzje.

   Wszyscy, zarówno prowadzący, jak i uczestnicy zajęcia dobrze się bawili.  

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Babci i Dziadka

20.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd do teatru

20.02.2018
W poniedziałek 20 listopada wyjechaliśmy na przedstawienie ,,Ten obcy''. Spektakl odbył się w Teatrze Kameralnym w Lublinie.
Więcej Wyjazd do teatru

Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

20.02.2018
10 listopada 2017 roku uczniowie klasy I oraz VI i VII zaprosili kolegów i koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i szanownych gości w osobach: Pani Anny Olech-Bartoń - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy i Pani Teresy Zych -Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy do udziału w pięknej uroczystości.
Więcej Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

Śniadanie daje moc

20.02.2018
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Więcej Śniadanie daje moc