Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Lubszy
Młodzi piłkarze

Młodzi piłkarze

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Lubszy
Warszawa 31.03.2016

Piłka nożna to ulubiony sport większości chłopców, choć wśród miłośników tego sportu można spotkać także dziewczyny. Uczniowie naszej szkoły trenują piłkę nożną w MLKS w Woźnikach. Nasi młodzi piłkarze mieli okazję uczestniczyć w meczu Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a aktualnym Mistrzem Polski – Lechem Poznań.

" Pojechali oni na mecz jako zawodnicy grup dziecięcych i młodzieżowych MLKS Woźniki i uczestniczyli w ceremonii wyprowadzania na boisko zawodników obu drużyn. Uczniowie z SP Lubsza szli w parach z następującymi zawodnikami: Ksawery Michalik z Bartoszem Kopaczem (Górnik Zabrze), Szymon Meisner z Sebastianen Stebleckim (Górnik Zabrze), Klaudiusz Sosnowski z Marcinem Kamińskim (Lech Poznań), Henryk Klyta z Gergő Lovrencsicsem  (Lech Poznań).

Następnie młodzi piłkarze obejrzeli widowisko sportowe  rozegrane na nowym stadionie gospodarza spotkania – ARENA ZABRZE. Mecz – zakończony wynikiem 0:2 dla Lecha Poznań – był transmitowany na żywo w CANAL+Sport, powtórka 4 marca na Canal+ Sport o godz. 1:00 i na nSport+ HD o godz. 13:30. "

( źródło: http://lubsza.org/?p=4768#more-4768)

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

18.02.2018
Nasi uczniowie, rodzice i znajomi zaangażowali się w głosowanie na Naukową Stację Zabaw głosząc hasło "Nie pal śmieci, dbaj o dzieci".
Więcej Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

Wystawa numizmatyczna

18.02.2018
W lutym zorganizowaliśmy wystawę monet i banknotów. Uczniowie mogli oglądać pieniądze pochodzące z początku XX wieku oraz z czasów PRL.
Więcej Wystawa numizmatyczna

szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

18.02.2018
Dnia 12.01.2018 r. rozstrzygnięty został szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy Pożarom”. Do konkursu wpłynęły 22 prace, w kategorii wiekowej : uczniowie kl. I-III SP. Prace Sebastiana Czarnuch z klasy I a, Błażeja Augustyniak klasa III a, Amira Abu Hameda klasa IIIa, Marysi Kowalów klasa Ib i Akrama Abu Hameda z klasy Ib zakwalifikowały się do dalszego etapu.
Więcej szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego

18.02.2018
W klasach I-III SP w został ogłoszony szkolny konkurs na „Najciekawszy słowniczek obrazkowy z języka angielskiego”. Przedmiotem konkursu było wykonanie słowniczka obrazkowego na jeden wybrany temat, w formie książeczki.
Więcej konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego