Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
KONKURS WIEDZY TECHNICZNEJ

KONKURS WIEDZY TECHNICZNEJ

Warszawa 04.04.2017

Pierwszy etap Konkursu

W dniu 17.03.2017r. odbył się w I Konkurs Wiedzy Technicznej organizowany przez Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym Targu.
Do II etapu Konkursu, który odbędzie się 25.04.2017r. w Nowym Targu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Konrad Syrnik, Szymon Pacyga i Radosław Wójciak
Finał Konkursu polega na rozwiązaniu zadań teoretycznych i praktycznych przygotowanych  przez Organizatora i ma formę rywalizacji zespołów. Uczniowie reprezentujący szkołę rozwiązują zadania wspólnie w celu uzyskania największej ilości punktów. Zwycięzcą Konkursu jest zespół uczniów reprezentujący szkołę, który uzyskał największą ilość punktów.
Dla zespołów uczniów, które zajmą pierwsze 3 miejsca Organizator zapewnia następujące nagrody:
I miejsce - 3 tablety
II miejsce - 3 power banki
III miejsce - 3 bony podarunkowe EMPIK

Życzymy powodzenia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Babci i Dziadka

20.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd do teatru

20.02.2018
W poniedziałek 20 listopada wyjechaliśmy na przedstawienie ,,Ten obcy''. Spektakl odbył się w Teatrze Kameralnym w Lublinie.
Więcej Wyjazd do teatru

Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

20.02.2018
10 listopada 2017 roku uczniowie klasy I oraz VI i VII zaprosili kolegów i koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i szanownych gości w osobach: Pani Anny Olech-Bartoń - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy i Pani Teresy Zych -Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy do udziału w pięknej uroczystości.
Więcej Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

Śniadanie daje moc

20.02.2018
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Więcej Śniadanie daje moc