Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkolno-Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa w Pokoju im. Wincentego Witosa
Konkurs SKO

Konkurs SKO

Warszawa 12.03.2014

"Zachęcamy do oszczędzania"

Aby zachęcić kolegów do oszczędzania w Szkolnej Kasie Oszczędności,  w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: "Pieniądze mamy, bo oszczędzamy". Uczniowie w formie prac plastycznych zachęcali swoich kolegów i koleżanki, że warto być członkiem SKO i gromadzić pieniążki. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni upominkami z logo banku spółdzielczego. Mamy nadzieję, że nasza Kasa pozyska nowych członków zainteresowanych oszczędzaniem.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Rowerowy maj w naszej szkole

05.05.2016
W 2016 roku przypada 25 rocznica partnerstwa Lublina z rowerową stolicą Niemiec - Münster. W ramach obchodów tego wydarzenia po raz pierwszy w Lublinie odbędzie się Kampania "Rowerowy Maj", której głównym celem będzie promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia i popularyzacja komunikacji rowerowej. Również w maju odbędzie się Konkurs wiedzy "Wszystko o Münster", mający na celu rozpowszechnianie wiedzy o naszym mieście partnerskim.
Więcej Rowerowy maj w naszej szkole

Muzyczne talenty

05.05.2016
Już po raz kolejny nasi uczniowie prezentowali uzdolnienia wokalne na V MIEDZYSZKOLNYM FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW MUZYCZNYCH, który odbył się 28 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej w Zwoleniu.
Więcej Muzyczne talenty