Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
Klub Szkół UNICEF

Klub Szkół UNICEF

Warszawa 16.06.2016

Podsumowanie roku szkolnego

Nasza szkoła, od tego roku szkolnego jest oficjalnym członkiem Klubu Szkół Unicef. Poniżej zamieszczmy list od koordynatora Klubu, z podziękowaniami za współpracę.

 

Szanowni Państwo,

Rok szkolny 2015/2016 dobiega końca. Tym samym kolejny rok pracy Klubu Szkół UNICEF możemy uznać za zrealizowany. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami i chcecie propagować idee pomocy humanitarnej wśród swoich podopiecznych. Wierzymy, że dzięki edukacji wyrośnie pokolenie ludzi wrażliwych na krzywdę i potrzebę innych.

W tym roku zaprosiliśmy Państwa do udziału w dwóch akcjach: „MALI uczniowie idą do szkoły” oraz „Prawa dziecka a problemy współczesnego świata”. Obie kampanie spotkały się z Państwa ciepłym przyjęciem, za co serdecznie dziękujemy. Z kolei w ramach Klubu Szkół UNICEF obchodziliśmy 10 ważnych Międzynarodowych Dni związanych z pomocą humanitarną. Mam nadzieję, że i one zapiszą się trwale w Państwa pamięci. Wzbogaciliśmy materiały dla członków Klubu o filmy przedstawiające omawiane przez nas problemy(…)

Już teraz zapraszam Państwa serdecznie do współpracy w nowym roku szkolnym. Liczę, że pozostaną Państwo z naszą organizacją.

Życzę Państwu udanego i spokojnego wypoczynku.

Małgorzata Połowniak-Dąbrowska

Koordynator Klubu Szkół UNICEF

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Babci i Dziadka

20.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd do teatru

20.02.2018
W poniedziałek 20 listopada wyjechaliśmy na przedstawienie ,,Ten obcy''. Spektakl odbył się w Teatrze Kameralnym w Lublinie.
Więcej Wyjazd do teatru

Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

20.02.2018
10 listopada 2017 roku uczniowie klasy I oraz VI i VII zaprosili kolegów i koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i szanownych gości w osobach: Pani Anny Olech-Bartoń - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy i Pani Teresy Zych -Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy do udziału w pięknej uroczystości.
Więcej Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

Śniadanie daje moc

20.02.2018
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Więcej Śniadanie daje moc