Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
GMINNA PIŁKA RĘCZNA

GMINNA PIŁKA RĘCZNA

Warszawa 11.04.2016

Gratulujemy wysokich miejsc.

Dnia 1.04.2016r odbyły się zawody Piłki Ręcznej chłopców Szkół Podstawowych Gminy Raba Wyżna.Uczniowie naszej szkoły składzie: Bednarczyk Kuba, Czubernat Klaudiusz, Kowalczyk Dominik, Kowalczyk Michał, Nawara Jakub, Sendor Mateusz, Wójciak Bartek, Żegleń Artur, Macioł Oskar, Stolarczyk Jakub, Latawiec Kacper, Kosek Patryk, zajęli 1 miejsce i awansowali do zawodów 1/2 powiatowych w Jabłonce.

Natomiast 5.04.2016 odbyły się zawody gminne dziewcząt Szkół Podstawowych w piłce ręcznej. Dziewczęta naszej szkoły w składzie: Niedźwiedź Katarzyna, Wojtyczko Emilia, Sołtys Justyna, Smreczak Anita, Dźwigoł Sonia, Kubińska Emilia, Mirek Klaudia, Skwarek Dominika, Waksmundzka Agnieszka i Czyszczoń Ola zajęły drugie miejsce.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Babci i Dziadka

20.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd do teatru

20.02.2018
W poniedziałek 20 listopada wyjechaliśmy na przedstawienie ,,Ten obcy''. Spektakl odbył się w Teatrze Kameralnym w Lublinie.
Więcej Wyjazd do teatru

Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

20.02.2018
10 listopada 2017 roku uczniowie klasy I oraz VI i VII zaprosili kolegów i koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i szanownych gości w osobach: Pani Anny Olech-Bartoń - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy i Pani Teresy Zych -Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy do udziału w pięknej uroczystości.
Więcej Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

Śniadanie daje moc

20.02.2018
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Więcej Śniadanie daje moc