Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Łękach Dolnych
"Gimnazjalne potyczki" 2015

"Gimnazjalne potyczki" 2015

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Warszawa 26.10.2015

Zespół zakwalifikowany do II etapu konkursu Gimnazjalne Potyczki 2015!!!

Do I etapu – szkolnego  przystąpił trzyosobowy zespoł uczniów: Agnieszka C., Gabrysia R. oraz Patryk M. Uczniowie mieli za zadanie opracowanie i przeprowadzenie minimum jednego ćwiczenia z zakresu edukacji ekonomicznej ze swoimi młodszymi kolegami. Odbiorcami działań były dzieci i młodzież od I kl SP do III klasy gimnazjum. Komisja złożona z przedstawicieli Narodowego Banku Polskiego, Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości i placówki doskonalenia nauczycieli wybrała 30 zespołów do następnego etapu na podstawie oceny wypełnionej aplikacji. Pośród tych zespołów jest nasza wspaniała trójka. Gratulujemy !!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

18.02.2018
Nasi uczniowie, rodzice i znajomi zaangażowali się w głosowanie na Naukową Stację Zabaw głosząc hasło "Nie pal śmieci, dbaj o dzieci".
Więcej Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

Wystawa numizmatyczna

18.02.2018
W lutym zorganizowaliśmy wystawę monet i banknotów. Uczniowie mogli oglądać pieniądze pochodzące z początku XX wieku oraz z czasów PRL.
Więcej Wystawa numizmatyczna

szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

18.02.2018
Dnia 12.01.2018 r. rozstrzygnięty został szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy Pożarom”. Do konkursu wpłynęły 22 prace, w kategorii wiekowej : uczniowie kl. I-III SP. Prace Sebastiana Czarnuch z klasy I a, Błażeja Augustyniak klasa III a, Amira Abu Hameda klasa IIIa, Marysi Kowalów klasa Ib i Akrama Abu Hameda z klasy Ib zakwalifikowały się do dalszego etapu.
Więcej szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego

18.02.2018
W klasach I-III SP w został ogłoszony szkolny konkurs na „Najciekawszy słowniczek obrazkowy z języka angielskiego”. Przedmiotem konkursu było wykonanie słowniczka obrazkowego na jeden wybrany temat, w formie książeczki.
Więcej konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego