Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
FINAŁ PROJEKTU

FINAŁ PROJEKTU

Warszawa 11.10.2015

"Ty też możesz mieć wpływ na jakość powietrza w naszej gminie".

W dniu 07.10.2015 roku, w Gimnazjum nr. 1 im. Św. Jana Pawła II w Rabie Wyżnej odbyła się finalizacja projektu pt. "Ty też masz wpływ na jakość powietrza w naszej gminie", realizowanego m.in. przez nasze gimnazjum i szkołę podstawową. Projekt odbył się w ramach Programu Ekologicznego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony i Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Z naszego gimnazjum brali udział następujący uczniowie: Dominik Buksa, Dominika Stolarczyk, Aneta Bochnak, Karolina Palac, Iwona Sularz, Małgorzata Wronka, Konrad Syrnik, Kacper Syrnik. Szymon Pacyga, Łukasz Domijan. Ze szkoły podstawowej uczestnikami byli: Mateusz Kosek, Michał Kowalczyk, Dominik Kowalczyk, Jakub Bednarczyk, Dominika Skwarek, Agnieszka Waksmundzka, Jakub Stopiński, Jakub Wójciak, Gabriela Wójciak, Emilia Ząbek. Nasi uczniowie pracowali przez 5 miesięcy – wykonywali badania i doświadczenia. W podsumowaniu projektu wzięli udział przedstawiciele władz powiatowych – Starosta Powiatu Nowotarskiego p. K. Faber oraz lokalnych – w-ce wójt gminy Raby Wyżnej p. R. Grygorowicz, sekretarz gminy p. R. Migiel, przedstawiciele nadleśnictwa i służby zdrowia. Dyrektor gimnazjum p. E. Miśkowiec złożyła podziękowania uczniom biorącym udział w badaniach oraz ich opiekunom za trud i zaangażowanie w realizację działań ekologicznych.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Babci i Dziadka

20.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd do teatru

20.02.2018
W poniedziałek 20 listopada wyjechaliśmy na przedstawienie ,,Ten obcy''. Spektakl odbył się w Teatrze Kameralnym w Lublinie.
Więcej Wyjazd do teatru

Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

20.02.2018
10 listopada 2017 roku uczniowie klasy I oraz VI i VII zaprosili kolegów i koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i szanownych gości w osobach: Pani Anny Olech-Bartoń - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy i Pani Teresy Zych -Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy do udziału w pięknej uroczystości.
Więcej Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

Śniadanie daje moc

20.02.2018
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Więcej Śniadanie daje moc