Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Łękach Dolnych
"Ekonominazjum"

"Ekonominazjum"

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Warszawa 29.10.2015

II Gminny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

29 października w naszej szkole odbył się II Gminny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej "Ekonominazjum".  6 dwuosobowych drużyn zmierzyło się z dwoma etapami: częścią teoretyczno-plastyczną oraz praktyczną, polegającą na rozwiązaniu zadań o tematyce ekonomicznej.

Ciekawe nagrody dla wszystkich uczestników konkursu zafundował prezes banku BS Pilzno oraz ZEAS Pilzno. Pan prezes BS Antoni Jankosz osobiście złożył gratulacje i wręczył nagrody zwycięzcom. Podzielił się również z uczestnikami ciekawostkami dotyczącymi bankowości i zachęcił aby zostali w przyszłości członkami Banku Spółdzielczego co jest równoznaczne z byciem jego współwłaścicielelem.

Nasza "dwójka" w składzie: Agnieszka Cygan i Patryk Matyja zdobyli drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy!!

Na szczególną uwagę zasługuje również obejrzana z zaciekawieniem prezentacja "Waluty Świata", przygotowana przez naszego młodszego kolegę Bartłomieja Guca z klasy VI.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

18.02.2018
Nasi uczniowie, rodzice i znajomi zaangażowali się w głosowanie na Naukową Stację Zabaw głosząc hasło "Nie pal śmieci, dbaj o dzieci".
Więcej Naukowa Stacja Zabaw PGNiG

Wystawa numizmatyczna

18.02.2018
W lutym zorganizowaliśmy wystawę monet i banknotów. Uczniowie mogli oglądać pieniądze pochodzące z początku XX wieku oraz z czasów PRL.
Więcej Wystawa numizmatyczna

szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

18.02.2018
Dnia 12.01.2018 r. rozstrzygnięty został szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy Pożarom”. Do konkursu wpłynęły 22 prace, w kategorii wiekowej : uczniowie kl. I-III SP. Prace Sebastiana Czarnuch z klasy I a, Błażeja Augustyniak klasa III a, Amira Abu Hameda klasa IIIa, Marysi Kowalów klasa Ib i Akrama Abu Hameda z klasy Ib zakwalifikowały się do dalszego etapu.
Więcej szkolny etap konkursu : Zapobiegajmy pożarom

konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego

18.02.2018
W klasach I-III SP w został ogłoszony szkolny konkurs na „Najciekawszy słowniczek obrazkowy z języka angielskiego”. Przedmiotem konkursu było wykonanie słowniczka obrazkowego na jeden wybrany temat, w formie książeczki.
Więcej konkurs : Słownik obrazkowy z języka angielskiego