Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku
"Czysta Małopolska"

"Czysta Małopolska"

Warszawa 06.02.2014

Spotkanie z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska w Tymbarku

W ramach projektu „Czysta Małopolska” w Szkole Podstawowej im. J. Marka w Tymbarku odbyło się spotkanie dzieci z młodszych klas z pracownikami (przedstawicielami) Wydziału Ochrony Środowiska Gminy Tymbark, paniami Bożeną Matras i Magdaleną Szczepaniak.

Podczas spotkania Panie przedstawiły dzieciom szczegółowe zasady segregowania śmieci oraz wyjaśniły trudne, niezrozumiałe pojęcia. Omówiły również zasady odbierania odpadów w Gminie Tymbark. Na zakończenie spotkania każdy z uczestników otrzymał pudełeczko na niebezpieczne odpady.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

„Póki Polska

27.11.2015
żyje w nas…” pod takim hasłem dnia 10 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wszyscy ze skupieniem i uwagą wysłuchali montażu słowno-muzycznego przedstawionego przez uczniów klas II-VI pod kierunkiem pani Ewy - nauczyciela historii i naszego opiekuna. Odświętny nastrój podkreślały odpowiednio dobrane do uroczystości dekoracje, stroje wojskowe i kotyliony.
Więcej „Póki Polska

Śniadanie daje moc!!!

27.11.2015
6 listopada 2015 roku najmłodsi członkowie SKO naszej szkoły z klasy I – III brali udział w 5 edycji europejskiego programu edukacyjnego „ Śniadanie daje moc”. Przygotowanie posiłku wspólnie z rodzicami i nauczycielami miało na celu pokazanie dzieciom,
Więcej Śniadanie daje moc!!!

Rok wyborów…

27.11.2015
na prezydenta, do parlamentu, a 5 listopada 2015 roku odbyły się w naszej gminie wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Obrazów. Członkowie SKO z klasy VI wzięli udział w bezpośrednich i tajnych wyborach swoich młodych radnych. Komisja wyborcza pod przewodnictwem Zuzi dopełniła wszelkich formalności, wszystko odbywała się zgodnie z procedurą.
Więcej Rok wyborów…

Pucharów ciąg dalszy…

27.11.2015
a oto prace członków SKO z klasy VI. Każdy puchar i medal został sfotografowany i powstała super galeria, którą znajdziecie na kartach naszej kroniki.
Więcej Pucharów ciąg dalszy…

A oto projekty

27.11.2015
Zuzi, Błażeja i Gabrysi - członków SKO z klasy V. Nam podobają się wszystkie prace, ale musimy wybrać tylko jeden!
Więcej A oto projekty

Projekty piątaków

27.11.2015
wykonane kredką i ołówkiem. Powstało kilka ciekawych prac i mieliśmy problem z wybraniem najlepszego. W takich przypadkach głos decydujący należy do Dyrektora Banku Spółdzielczego w Obrazowie.
Więcej Projekty piątaków