Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku
"Czysta Małopolska"

"Czysta Małopolska"

Warszawa 06.02.2014

Spotkanie z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska w Tymbarku

W ramach projektu „Czysta Małopolska” w Szkole Podstawowej im. J. Marka w Tymbarku odbyło się spotkanie dzieci z młodszych klas z pracownikami (przedstawicielami) Wydziału Ochrony Środowiska Gminy Tymbark, paniami Bożeną Matras i Magdaleną Szczepaniak.

Podczas spotkania Panie przedstawiły dzieciom szczegółowe zasady segregowania śmieci oraz wyjaśniły trudne, niezrozumiałe pojęcia. Omówiły również zasady odbierania odpadów w Gminie Tymbark. Na zakończenie spotkania każdy z uczestników otrzymał pudełeczko na niebezpieczne odpady.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Konkurs historyczny - wielki sukces naszych uczniów

03.07.2017
13 czerwca laureaci IX ogólnopolskiego konkursu historycznego pod hasłem ,, Póki nie jest za późno " odebrali nagrody, wśród nich nasi uczniowie Bartek Duda uczeń klasy VI i Dawid Pulit , którzy zdobyli I miejsce. Organizatorem konkursu było Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach Opolu. W konkursie wzięli udział uczestnicy z 13 województw. Łącznie wpłynęły 63 prace i 289 autorów. Jury wyłoniło sześciu finalistów, w tym uczniów naszej szkoły. - Chcieliśmy opowiedzieć o historii w t
Więcej Konkurs historyczny  -  wielki sukces naszych uczniów