Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku
"Czysta Małopolska"

"Czysta Małopolska"

Warszawa 06.02.2014

Spotkanie z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska w Tymbarku

W ramach projektu „Czysta Małopolska” w Szkole Podstawowej im. J. Marka w Tymbarku odbyło się spotkanie dzieci z młodszych klas z pracownikami (przedstawicielami) Wydziału Ochrony Środowiska Gminy Tymbark, paniami Bożeną Matras i Magdaleną Szczepaniak.

Podczas spotkania Panie przedstawiły dzieciom szczegółowe zasady segregowania śmieci oraz wyjaśniły trudne, niezrozumiałe pojęcia. Omówiły również zasady odbierania odpadów w Gminie Tymbark. Na zakończenie spotkania każdy z uczestników otrzymał pudełeczko na niebezpieczne odpady.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Naszym Mamom spokoju i słońca, dni wolnych od trudu, wakacji bez końca.

28.05.2017
Mama to wielkie słowo, które jest synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama to pierwsze słowo każdego dziecka i właśnie dla swojej pociechy jest Ona najważniejszą osobą w życiu. Nasze „Mamy, Mamusie, Mateńki, Matule w dniu Waszego Święta witamy Was czule, bo jesteście dla nas najważniejsze na świecie, a jak Was kochamy zaraz się dowiecie…” – takie słowa płynęły z głębi serca każdego ucznia, gdy na szkolną uroczystość w dniu 26 maja zawitały zaproszone przez członków SKO - M
Więcej Naszym Mamom spokoju i słońca, dni wolnych od trudu, wakacji bez końca.