Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku
"Czysta Małopolska"

"Czysta Małopolska"

Warszawa 06.02.2014

Spotkanie z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska w Tymbarku

W ramach projektu „Czysta Małopolska” w Szkole Podstawowej im. J. Marka w Tymbarku odbyło się spotkanie dzieci z młodszych klas z pracownikami (przedstawicielami) Wydziału Ochrony Środowiska Gminy Tymbark, paniami Bożeną Matras i Magdaleną Szczepaniak.

Podczas spotkania Panie przedstawiły dzieciom szczegółowe zasady segregowania śmieci oraz wyjaśniły trudne, niezrozumiałe pojęcia. Omówiły również zasady odbierania odpadów w Gminie Tymbark. Na zakończenie spotkania każdy z uczestników otrzymał pudełeczko na niebezpieczne odpady.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Pasowanie na ucznia

22.11.2014
10 listopada 2014r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie i pasowanie na członków społeczności szkolnej najmłodszych uczniów.
Więcej Pasowanie na ucznia

Uroczyste nadanie szkole imienia Świętego Stanisława Kostki

22.11.2014
Dnia 29 października w Zespole Szkół Publicznych w Bruśniku odbyła się uroczystość nadania Szkole Podstawowej i Gimnazjum Publicznemu imienia św. Stanisława Kostki - patrona młodzieży i Polski. Uznano, że może być On – mimo tego, że żył w XVIw. – wzorem wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia szlachetnych celów, tolerancji oraz wyboru właściwej hierarchii wartości dla młodego, współczesnego człowieka.
Więcej Uroczyste nadanie szkole imienia Świętego Stanisława Kostki

ODKRYWAMY TALENTY AKTORSKIE

22.11.2014
W czwartek 20 listopada Pani Jesień wraz z uczniami klasy 2b zawitała do naszej szkoły z mnóstwem wierszy i piosenek w koszyku.
Więcej ODKRYWAMY TALENTY AKTORSKIE