Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko
BANK SPÓŁDZIELCZY Z NAMI SKO - WICZAMI

BANK SPÓŁDZIELCZY Z NAMI SKO - WICZAMI

Warszawa 11.12.2016

Spotkanie z pracownikami Banku Spółdzielczego

Dnia 2 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie pracowników Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej z uczniami klasy IV a. Naszymi gośćmi byli: pani Danuta Zagata i pan Łukasz Morzywolek. Na samym początku opowiedzieli dzieciom o historii powstania BS w Rabie Wyżnej oraz o szczegółach projektu „KEVIN SAM W BANKU”. Szczególną uwagę zwrócili na założenia projektu, który dotyczy głównie podniesienia bezpieczeństwa podczas korzystania z nowoczesnych usług bankowych. W dalszej części  przedstawili informacje dotyczące historii i cech pieniądza, rachunku bankowego i bankowości internetowej. Na zakończenie nasi goście przygotowali dla uczniów konkurs z nagrodami.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i było ciekawą lekcją o bankowości.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Babci i Dziadka

20.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków
Więcej Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd do teatru

20.02.2018
W poniedziałek 20 listopada wyjechaliśmy na przedstawienie ,,Ten obcy''. Spektakl odbył się w Teatrze Kameralnym w Lublinie.
Więcej Wyjazd do teatru

Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

20.02.2018
10 listopada 2017 roku uczniowie klasy I oraz VI i VII zaprosili kolegów i koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i szanownych gości w osobach: Pani Anny Olech-Bartoń - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy i Pani Teresy Zych -Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy do udziału w pięknej uroczystości.
Więcej Jestem wzorowym uczniem i dobrym Polakiem

Śniadanie daje moc

20.02.2018
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Więcej Śniadanie daje moc